23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Metal Supply
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Kontakt oss for en bedriftsløsning.
Annonse
Annonse
Del siden
Sponsored content

iTec først i Norge med innovativt laserskjæringssystem!

iTec introduserer vår nye samarbeidspartner for laserskjæring, EAGLE. Dette er et helt nytt system ingen har sett tidligere, og iTec er først til å presentere dette for den norske industrien.

Vi i iTec jobber stadig for å kunne tilby det raskeste, beste, og mest presise i markedet. Vi er derfor stolte av å introdusere vår nye samarbeidspartner for laserskjæring, EAGLE Laser Cutting Systems. EAGLE produserer med en eksepsjonell kraft og presisjon, i tillegg til at lasersystemet gir en helt ny effektivitet og vesentlig lavere driftskostnader. 

I samarbeid med EAGLE Solutions har vi et tidsbegrenset spesialtilbud ut februar – dere får en iNspire maskin til prisen av eVision!  Dette inkluderer mulighet for privat visning av maskin i Danmark i uke 6 (mellom 6.-10. februar). 

I tillegg demonstrerer vi vårt EAGLE maskinprogram under VTM 2017 (stand D-6001) i Odense i Danmark (28.februar-3.mars). Ta kontakt med itec@itec.as dersom dere vil være med på demonstrasjon, eller om dere ønsker mer informasjon!

iTec AS
Ringdalskogen 101
3270 LARVIK
Larvik
Norge
Org. nr.: NO918011625
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.031|