23948sdkhjf

iTec AS

iTec ble startet i 2001 og har de siste årene vokst kraftig både i antall ansatte og i omsetning. Fra å være en liten gründerbedrift har nå iTec etablert seg som en av landets største bedrifter innenfor segmentet plate- rør og profilskjæring.

- Skjæremaskiner gass-plasma-laser-vann

- Sponfraskillende 

- Sveise automasjon/robotisering

- Forming og bøying

- Sveis og materialteknologi

- Verktøy

- Gassutstyr
- Autogenutstyr
- Håndplasma
Gode kvalitetsprodukter sammen med en stor serviceavdeling gjør at iTec i dag kan titulere seg som en totalleverandør innenfor skjæring.

iTec tar ansvaret
iTec tar ansvar helt fra prosjekt til gjennomføring, du bestemmer selv på hvilket nivå du ønsker vi skal bidra.

Behøver du hjelp med å installere din nye maskin, stiller vi alltid opp. Vi er med deg hele veien i ditt installasjonsarbeid, og kan være behjelpelig med alt fra visse momenter i installasjonen, til å ta ett komplett "nøkkelferdig" -ansvar som omfatter alt fra planlegging, prosjektering, installasjon til i gangkjøring, opplæring, og til slutt serviceavtale og oppfølging.

Ta kontakt for en uforpliktende prat og be om et forslag!

Se alleNyheter

Fakta om iTec AS

Adresse
iTec AS
Ringdalskogen 101
3270 LARVIK

Region
Norge
Vestfold og Telemark
Larvik

Telefon: +47 95800700

Org. nr.: NO918011625

Ansatte: 31

Se nettsiden

Kontaktpersoner

Kurt Høyesen

Roger Karterud Roger Karterud
Avdeling: Maskiner
Tittel: Maskinsalg
Direkte telefon: +47 400 22 250

Ståle Ellingsen Ståle Ellingsen
Tittel: Salgssjef Sveise automasjon/Robotisering
Direkte telefon: +47 99524177

Send til en kollega

0.234