23948sdkhjf

Nyhet!

| Medlemsnyhet | Bedrift Gundersen Galvano AS

Gundersen Galvano AS og Vestma Produksjon AS har blitt medeiere av Viken Industrilakk AS. Tidligere Halden Industrilakkering AS.

 

Med dette samarbeidet kan vi tilby våre kunder en totalpakke.

Det vil gjøre det enklere for kunden å forholde seg til ett ledd mindre i produksjonsprosessen ved å kunne tilby kunden først overflatebehandling og til slutt lakkering.

Dette samarbeidet vil spare kunden for tid og ressursbruk.

Viken Industrilakk holder til i lokaler ved Høstbakken 11 i Tistedal.

Basert på egen korrosjonstesting og informasjon fra Jotun AS, så holder delene etter lakkering kravet til klasse C5. Dette forutsetter sinkbelegg på ståldeler og eloksering på aluminiumsdeler før lakk.

Målene på detaljer vi kan kjøre gjennom vårt anlegg er 1300*650*1600 (mm).

Mulig å få detaljer opp mot 2500mm, men mindre brede detaljer gjennom. Ta kontakt.

Vi kan selvfølgelig også tilby kun lakk.

Vi kan tilby korrosjonstest i vårt salttåkekammer etter ASTM B117.

Vestma Produksjon tilbyr kulepolering og vibratorsliping i trommelanlegg, og automatisk poleringsmaskin med arbeidsområde på opptil 1250mm i lengde og 450mm i bredde.

Vi tilbyr også frakt av godset med et lokalt firma.

Vi har konkurransedyktige priser til avtalte leveringstider.

Kontaktinfo:

Kjetil Lindblad – kjetil@vikenindustrilakk.no  Tlf. 468 02 750 (lakkering)

Tore Gundersen – tore@gundersen-galvano.no  Tlf. 414 59 856

Morten Gundersen – morten@gundersen-galvano.no Tlf. 902 08 541

Svein Gundersen – svein@gundersen-galvano.no Tlf. 909 33 841

Marianne Guttormsen – marianne@gundersen-galvano.no Tlf. 459 67 248 (korrosjonstester)

Magnar Vestby – magnar@vestmaproduksjon.no Tlf. 917 01 880

 


Skriv kommentar

Medlemsnyhet

Bedrift
Gundersen Galvano AS

Helgebyveien 27
1734 HAFSLUNDSØY
Norge
Gundersen Galvano AS

Send til en kollega

0.062