23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Metal Supply
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Kontakt oss for en bedriftsløsning.
Del siden
Sponsored content

Usecase og erfaringer fra næringsmiddelindustrien

Foredragsholderne vil derfor dele sine erfaringer innen blant annet nettverk og sikkerhet, MES/MOM, samt bruk av robotikk og sensorikk i produksjonen.

Automatisering i Næringsmiddelindustrien 2021 fokuserer på hvordan og hvorfor produksjonen påvirkes av den digitale transformasjonen.

Konferansen arrangeres i Oslo, 19.-20. oktober.

Forbrukerne forventer stadig større utvalg og er mer bevisst på sine valg. I produksjonen arbeides det aktivt for å øke kvalitet, redusere forbruk og optimalisere prosesser for å møte standarden til fremtidens fabrikk og forbrukernes krav i markedet. Med økt tilgang til data, forventes økt transparens og bedre beslutningsverktøy i hverdagen.

Hva innebærer det når vedlikehold skal optimaliseres og overforbruk reduseres?
Hvordan kontrollere og utnytte råmaterialvariasjon på best mulig måte?
Hvilke erfaringer og tilnærminger med OT/IT driftsnett og vedlikeholdsnett har bransjen?

Dagens teknologi har få begrensinger, men avhenger av hvordan man jobber og tar den i bruk. Bli med og hør eksempler på flere som har erfaringer med dette. Vi gleder oss til å dele erfaringer og kunnskap for alle aktører.

Velkommen til Automatisering i Næringsmiddelindustrien 2021!

For fullstendig program, KLIKK HER!

NFEA
Andøyfaret 33, bygg D
4623 Kristiansand
Kristiansand
Norge
Org. nr.: NO882267792

Kontaktperson

BREAKING
{{ article.headline }}
0.063